Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Czy warto kupić Huawei Honor 8? Opinie i recenzja smartfona

Honor 8 to flagowy smartfon w ofercie submarki Huawei. Na tle innych modeli wyróżnia się przede wszystkim doskonałym wyglądem, bardzo dobrą specyfikacją, podwójnym aparatem oraz całkiem przyzwoitą ceną. Jaki jeszcze parametry charakteryzują ten model i czy warto kupić Honor 8?

Obudowa i design

Model Honor 8 wyróżnia się zaoblonym na wszystkich krawędziach szkłem, które składa się łącznie z 15 warstw. Cała obudowa urządzenia została skonstruowana w ten sposób, aby odbijać refleksy i zapewniać tym samym niezwykle ciekawe efekty wizualne. Urządzenie wyposażono w 5,2-calowy wyświetlacz. Boczne ramki są bardzo wąskie, a na prawej krawędzi znajdują się regulatory głośności oraz klawisz włączania i wyłączania telefonu. Ich rozmieszczenie zapewnia wysoki komfort użytkowania. Po drugiej stronie znajduje się tacka na dwie karty SIM lub kartę SIM i kartę pamięci. Na krawędzi górnej telefonu znajduje się port podczerwieni, a na dolnej krawędzi umieszczono jack 3,5 mm, mikrofon, głośnik oraz port USB typu C.

Bateria

Smartfon Honor 8 wyposażono w baterię o pojemności 3000 mAh - jest to dość standardowe rozwiązanie jak na telefony o podobnej wielkości. W przypadku intensywnego użytkowania telefonu, należy go ładować codziennie. Mniej wymagający użytkownicy mogą to robić co drugi dzień. Model wyposażono w funkcję szybkiego ładowania, a więc do pełnego naładowania baterii wystarczy zaledwie 1,5 godziny. Pomocne mogą okazać się również tryby oszczędzania energii.

Cena Huawei Honor 8

Wyświetlacz

5,2-calowy wyświetlacz posiada rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Opinie na temat modelu Honor 8 potwierdzają, że czcionki są odpowiednio ostre i czytelne, zapewniając tym samym komfortowe użytkowanie telefonu na co dzień. Jasność ekranu można regulować zarówno ręcznie, jak i automatycznie, za pomocą czujnika światła, który działa całkiem sprawnie.

Aparat

Model Honor 8 wyposażono w podwójny aparat fotograficzny. Jeden obiektyw rejestruje barwy, drugi natomiast jest monochromatyczny. Oba z nich umożliwiają wykonywanie zdjęć z rozmytym tłem. Ich jakość, na co wskazują liczne recenzje Huawei Honor 8, jest jak najbardziej zadowalająca. Zdjęcia są ostre i kontrastowe, całkiem dobre również przy gorszych warunkach oświetleniowych.

Huawei Honor 8 - nasza recenzja

Podsumowując, Honor 8 to jeden z najtańszych flagowców, które są dostępne w oficjalnej dystrybucji na naszym rynku. Oczywiście model ten nie pozostaje bez wad. Problemem może okazać się bowiem sama wydajność układu graficznego oraz nakładka EMUI z nieco kłopotliwym zarządzaniem pamięcią operacyjną. Mimo wszystko należy przyznać, że smartfon Honor 8 to naprawdę dobrej jakości urządzenie, warte swojej ceny. Posiada naprawdę imponujący design i ponadprzeciętny aparat, który charakteryzuje się szybkością działania. Czy warto zatem kupić ten model? Jak wskazuje większość opinii o Huawei Honor 8, jak najbardziej można mieć go na uwadze. Zobacz telefony z serii Honor w sklepie dragonist.pl.