Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Huawei Honor 6 - cena średniaka, cechy flagowca

Rozwój firmy Huawei to spektakularna ewolucja. Przypomina toczącą się z coraz większą prędkością, rosnącą w drodze kulę śnieżną. W grudniu 2013 roku już jako potężny moloch biznesu ICT, firma Huawei stworzyła markę-córkę o nazwie Honor. W dziesięć miesięcy od jej powołania, 23 października 2014 roku, koncern zaprezentował światu model Huawei Honor 6. Recenzje tuż po premierze były bardzo wyważone.

Czarny Huawei Honor 6 - specyfikacja

Specyfikacja flagowca i cena średniaka. To miało charakteryzować smartfon Black Huawei Honor 6. Parametry techniczne urządzenia wskazują, że tak istotnie jest. Wysoka rozdzielczość ekranu 1920 x 1080, ponadprzeciętna wydajność ośmiordzeniowego procesora Kirin 920 oraz 16 GB pamięci RAM, to było jak na rok 2014 bardzo zaawansowane wyposażenie technologiczne.

Huawei Honor 6 plus

Niewątpliwie jednym z najchętniej kupowanych modeli pod koniec 2014 roku był Huawei Honor 6. Opinie wskazują jednak, że jego silniejszy brat zrobił większe wrażenie. Podobieństwo designu obydwu modeli jest pozorne. Honor 6 plus wykonany jest z innych materiałów niż jego słabszy w pamięć brat Huawei Honor 6. Cena wersji plus, jest również w związku z tym odpowiednio wyższa. W swojej wersji podstawowej, smartfon ten zaopatrzony jest w obudowę plastikową. Honor plus ma dodatkowe, wzmacniające korpus aluminiowe krawędzie oraz szkło na wyświetlaczu. Pamięć zewnętrzna w wersji plus to 32 GB RAM.

Wydajny Huawei Honor 6

Huawei Honor 6 - aktualizacja

W roku 2015 pojawił się nowy system operacyjny - android Marshmallow z nakładką EMUI 4.0. Była to znacznie lepsza wersja systemu od tej, w jaką wyposażony był fabrycznie smartfon z podwójnym slotem sim, Huawei Honor 6. Testowa wersja beta wcześniej już dostępna, była wciąż niestabilna, ale niektórzy bardziej niecierpliwi użytkownicy, mimo ryzyka uszkodzenia, decydowali się na zainstalowanie jej na swoich urządzeniach. Kiedy tylko pojawiła się na oficjalnej stronie, ostrożniejsi użytkownicy smartfonów mogli ją wreszcie bezpiecznie pobrać w sytuacji, gdyby ich smartfon automatycznie jej nie zaciągnął.

Huawei Honor 6 - benchmark

Według ekspertów z portalu benchmark.pl. smartfon Huawei Honor 6 dual sim wypadł całkiem korzystnie na tle podobnych do niego w latach 2014-2015 modeli konkurencyjnych marek. Ekran o rozdzielczości FULL HD, cienka na 7,5 mm obudowa, łączność LTE i wydajny procesor to flagowe atuty, umieszczone w średniaku, jakim był Huawei Honor 6. Lite P8, wyprodukowany przez firmę znacznie później, bo w kwietniu 2015 roku, uzyskał znacznie niższe noty od Honor 6, mimo zastosowania w P8, androida 5.0 i interfejsu EMUI 3.1

Trójoki chiński smok

Wersja smartfona Honor 6 została wyposażona w standardową 3-megapikselową matrycę z podwójną diodą doświetlającą. W dobrym świetle aparat może uchwycić całkiem udane ujęcia, jednak po zmroku radzi sobie znacznie gorzej, a autofokus nie działa zbyt sprawnie. W przypadku nasterydowanego brata Honor 6 plus, wyposażenie w tym względzie jest o level wyższe. Smartfon ten uzbrojono w trzy kamery o rozdzielczości 8 Mpx, jedną z przodu i dwie tylne. W tamtym czasie była to nowinka technologiczna, a takie rozwiązanie spotkać można było wcześniej jedynie w aparacie HTC One M8.