Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

HONOR 30 Pro+ - recenzja

 

Najnowsza oferta HONOR, seria 30, jest najbliższa marce, która skoczyła do pełnoprawnego terytorium flagowego. A w przypadku HONOR 30 Pro, środkowe dziecko z tej serii trzech telefonów, jest na pewien dystans najlepszy sprzęt dowolny telefon wokół lub pod jego 3.999 juanów (550 dolarów) cena kiedykolwiek oferowane.

Urządzenie, które testuję jest modelem z najwyższej półki, HONOR 30 Pro+, i choć jest nieco bardziej zdolny niż standardowy Pro, to nie zwiększa ceny do 4.999 juanów (prawie 700 dolarów), więc myślę, że środkowy telefon jest najlepszą wartością dla konsumentów.

Telefony HONOR 30 Pro+ to naprawdę te, które pokazują nowy kierunek HONOR.

Wzornictwo: najlepsze wcięcie pod każdym względem

HONOR 30 Pro+ jest wyposażony w 6,6-calowy wyświetlacz OLED. 

Potrójny zestaw kamer zawiera obiektyw z powiększeniem peryskopowym, główną kamerę o rozdzielczości 50 megapikseli oraz ... [+] BEN SIN

Zarówno HONOR 30 Pro jak i HONOR 30 Pro+ nie mają żadnych kompromisów w zakresie sprzętu. Panel wyświetlacza to wspaniały 6,6-calowy, 90Hz zakrzywiony ekran OLED, który wygina się z lewej i prawej strony, wtapiając się płynnie w aluminiową obudowę.

HONOR 30 Pro+ jest bardzo elegancki. 

Moduł kamery nie wystaje za bardzo. 

Wszystkie trzy telefony HONOR 30 są zasilane przez najwyższej klasy układ Kirin 990 firmy Huawei. HONOR 30 Pro+, głównym aparatem fotograficznym jest tutaj ten sam 50-megapikselowy sensor RYYB, a obiektyw Periscope zoom może osiągnąć ten sam 5x bezstratny zoom, 10x prawie bezstratny zoom, a zoom cyfrowy do 50x.

Standardowy HONOR 30 Pro posiada starszą kamerę główną, 40-megapikselowy przetwornik RYYB.

Trzecia i ostatnia kamera w trójkomórkowej matrycy telefonów HONOR 30 Pro to 16-megapikselowy szerokokątny aparat fotograficzny. Z przodu znajdują się dwa aparaty fotograficzne umieszczone w wycięciu w kształcie pigułki: standardowy 32-megapikselowy i szerokokątny 8-megapikselowy.

Wszystkie kamery działają dobrze, szczególnie główna kamera HONOR 30 Pro+. Główny 50-megapikselowy obiektyw jest praktycznie niewidoczny w ciemności i znakomicie zachowuje ostrość, jednocześnie utrzymując odpowiednio naświetlone ciemne/ciemniejsze obszary.

Nocny obraz uchwycony przez główną kamerę HONOR 30 Pro+.

Doskonały zakres dynamiki i detali pokazanych przez główną kamerę HONOR 30 Pro.

Dodatkowy sprzęt kwitnie

Obiektyw peryskopowy może tu powiększyć do 50x, ale wszystko, co przekracza 30x staje się dość zamazane. Trzymaj go jednak poniżej 30, a uzyskasz użyteczne ujęcia. W poniższym przykładzie, 30-krotne powiększenie pozwoliło mi na odgadnięcie ogólnych słów znaku ulicznego znajdującego się kilkaset stóp od okna mojego mieszkania.

Obydwa telefony Pro obsługują ładowanie bezprzewodowe - jest to pierwszy w historii urządzeń HONOR - a komórkę o pojemności 4000 mAh można doładować szybko 27-watową siecią bezprzewodową lub 40-watową za pomocą dołączonego zestawu do ładowania. Żywotność baterii jest doskonała pomimo wyższej częstotliwości odświeżania. Telefon może wytrzymać cały dzień przy większości scenariuszy użytkowania.

A w rzadkim przypadku, gdy urządzenie podrzędnej marki prześciga urządzenie głównej marki, telefony HONOR 30 Pro posiadają również głośniki stereo. System głośników w HONOR 30 Pro+ jest jednym z najlepszych, jakie słyszałem.

Tył urządzenia wykonany jest ze szkła Gorilla Glass 5 ze specjalną powłoką, która nadaje mu matowy, metaliczny wygląd. Czuje się zdecydowanie lepiej niż w przypadku powłoki z magnesem na odciski palców stosowanej w telefonach Samsung. Model HONOR 30 Pro+, który testuję, ma również gigantyczne logo HONOR, które biegnie w poprzek pleców. Uważam, że projekt jest dość uderzający, ale opinie będą podzielone. Istnieją inne opcje kolorystyczne, które nie obejmują gigantycznego nadruku HONOR.

Gigantyczny nadruk HONOR będzie prawdopodobnie dzielić. Ale podoba mi się to.

Telefon można doładować poprzez ładowanie przewodowe 40W lub bezprzewodowe 27W.

Animacje są zamykane na zamek błyskawiczny dzięki panelowi 90Hz i precyzyjnej optymalizacji. Android 10 pracujący pod "MagicUI" HONOR'a działa bez zakłóceń. MagicUI poprawiło również estetykę, z kilkoma użytecznymi skrótami, których nie widać w innych telefonach, jak np. pukanie w ekran kijem, aby złapać zrzut ekranu.

Wniosek

HONOR 30 Pro+ jest z łatwością najlepszym telefonem w historii marki i jest bardzo dobry. HONOR 30 Pro+ ma lepszy system głośników.