Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Najlepsze Etui na Honor 7 - testujemy

Gdy szukamy przyczyn niezaprzeczalnej popularności chińskich telefonów komórkowych, zwykle dochodzimy do wniosku, że kluczowe znaczenie ma tu stosunek jakości do ceny. Chińskie firmy być może ciągle jeszcze nie zachwycają wówczas, gdy analizuje się design ich produktów.

Można mieć jednak pewność, że będą one solidnymi rozwiązaniami, które nas nie zawiodą zwłaszcza w zestawieniu z innymi propozycjami w zbliżonej cenie. Ta ich właściwość sprawia, że popularność wielu telefonów nie słabnie nawet pomimo upływu czasu. Dzieje się tak choćby w przypadku telefonu Honor 7.

Honor 7 – pozytywne zaskoczenie od Huawei

Gdy zastanawiamy się nad zakupem stosunkowo niedrogiego rozwiązania, zwykle nie spodziewamy się, że będzie ono posiadało innowacyjne funkcje. Tymczasem Honor 7 posiada kilka rozwiązań, które może zaskoczyć nie tylko odbiorców, ale i inne firmy produkujące telefony komórkowe. Dzieje się tak w odniesieniu do znakomitego czytnika linii papilarnych oraz możliwości ustawienia jako pamięci domyślnej karty microSD. Ta ostatnia opcja okazuje się szczególnie atrakcyjna z perspektywy entuzjastów gier komputerowych mogących cieszyć się ogromną przestrzenią przeznaczoną jedynie do instalowania aplikacji. Pozytywnym zaskoczeniem jest też dobry aparat, aktywny dual SIM, maksymalna jasność ekranu, a także ciekawa obsługa gestów. Honor 7 to także telefon, który nie rozczaruje miłośników muzyki, charakteryzuje się bowiem dobrym brzmieniem wyjścia słuchawkowego.

Listę wad otwiera brak NFC i nie powinno być to zaskoczenie dla nikogo, kto interesuje się telefonem komórkowym prosto z Chin. Nie każdemu musi się też spodobać wystający obiektyw aparatu. Owszem, jest on chroniony szafirowym szkiełkiem, trudno jednak uznać, że jest to funkcjonalne rozwiązanie. Typową dla telefonów z Chin bolączką jest również brak wymiennego akumulatora, a także to, że głośnik dysponuje jedynie funkcją mono. Ponownie musimy przyznać, że nie są to karygodne niedociągnięcia. Okazuje się jednak, że dla wielu osób są one poważną przeszkodą.

Czas na etui

Gdy kupujemy telefon określany mianem budżetowego i dostrzegamy, że jego wnętrze może imponować, musimy liczyć się, że wysoka jakość obudowy nie jest już taka oczywista. Nie inaczej jest w tym przypadku, etui na Honor 7 to zatem akcesorium obowiązkowe. Oczywiście, nie musi być to etui pancerne, choć i nad nim warto się zastanowić zwłaszcza, gdy prowadzi się aktywny tryb życia, a z telefonu nie korzysta się wyłącznie w domowym zaciszu.

Co warte podkreślenia, przed zakupem etui do Honor 7 w szczególny sposób należy upewnić się, że mamy do czynienia z modelem stworzonym właśnie z myślą o tym telefonie. Wspomniany już wystający obiektyw sprawia, że rozwiązania standardowe nie sprawdzą się w tym przypadku, a ich instalacja może nas poważnie rozczarować. Na szczęście, podmioty oferujące etui na telefon chętnie przygotowują modele uwzględniające specyficzne potrzeby tego modelu. Ich cena nie jest przy tym wygórowana, co także jest mocnym argumentem przemawiającym za ich zakupem.

Ponownie wypada też przypomnieć, że etui nie musi ograniczać się do spełniania funkcji ochronnej. Decydując się na tak zwaną podstawkę można wejść w posiadanie rozwiązania, które dodatkowo zapewni wysoki komfort oglądania zdjęć i filmów. Nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby spersonalizować swój telefon poprzez wybór odpowiedniego rozwiązania. W sprzedaży nie brakuje etui znakomicie spełniających te zadanie tak ze względu na ciekawą kolorystykę, jak i interesujące motywy, a nawet… inspirujące cytaty umieszczone na ich obudowie.