Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Jak poprawnie zresetować Huawei Honor 8 i 9?

Niemal każde z urządzeń elektronicznych, raz na jakiś czas zawodzi. Nie inaczej jest w przypadku smartfonów, które potrafią się czasem zawiesić bez żadnej konkretnej przyczyny. Bywa, że jest to spowodowane nieprawidłowym działaniem androida lub źle zaciągniętą aplikacją. Na szczęście są metody przywracające sprawność tych telefonów. W zależności od problemu jest to twardy lub miękki reset. Jak zresetować Huawei Honor w przypadku modeli 8 i 9 ?

Honor matki Huawei

Submarkę Honor powołał chiński koncern Huawei w 2013 roku. Osobna linia produkcyjna została stworzona na potrzeby młodszej grupy odbiorców. Idea Wielkiej Matki Huawei polegała na stworzeniu linii produkcyjnej urządzeń elektronicznych, których cena i jakość są odpowiednio zoptymalizowane. Przedsięwzięcie odniosło spory sukces, zdobywając wysoki szczebel na drabinie konkurencji. Obecnie pod szyldem marki Honor znaleźć można tablety, smartfony i towarzyszące im gadżety takie jak futerały, ładowarki itp.

Huawei Honor 8 vs Huawei Honor 9

Honor 8 zadebiutował 11 lipca 2016 roku, zyskując bardzo szybko sporą rzeszę swoich zwolenników i stając się zmartwieniem dla konkurencyjnych firm takich jak OnePlus czy Nubia Technology. Niecały rok później - 6 czerwca 2017 roku, światło dzienne ujrzał smartfon Honor 9.

Honor 9 jest właściwie bliźniakiem wersji 8, którego design został lekko podrasowany. Obudowa modelu Honor 8 jest płaska, natomiast w przypadku dziewiątki ergonomicznie zaokrąglona. Plecy dziewiątki wykonane zostały dodatkowo z nałożonych na siebie 15 warstw szkła, co widać po imponującej grze refleksów świetlnych na jej powierzchni.

Konfiguracja Huawei Honor

Rozmieszczenie elementów funkcjonalnych jest identyczne w obydwu modelach. Na krawędzi dolnej znajduje się wejście USB, audio jack i głośnik mono. U góry korpusu umieszczony jest port podczerwieni, na lewym boku slot na karty nano SIM i microSD, a na prawym włącznik i przycisk regulacji głośności.

Trudno ocenić, który z modeli jest lepszy. Honor 8 ma aktywny dual SIM, co jest obecnie rzadkością w nowo produkowanych modelach. Za dziewiątką przemawia ergonomiczna budowa i sprawny skaner linii papilarnych. Obydwa urządzenia działają zazwyczaj płynnie i bez zarzutu. Co zrobić w przypadku kiedy zawiodą?

Jak zresetować huawei honor 8?

Aby to uczynić należy wyłączyć urządzenie przyciskiem power. Następnie przez kilka sekund przytrzymać przycisk regulacji głośności wraz włącznikiem. Po jakimś czasie na ekranie pojawi się logo, a następnie menu z wyborem. Należy wybrać opcję “usuń dane/przywróć ustawienia fabryczne” i potwierdzić przyciskiem power. Zaakceptować następnie komunikat “uruchom ponownie teraz” i reset gotowy.

Jak zresetować Huawei Honor 9?

Resetując smartfon Huawei Honor 9, można zastosować tę samą metodę, co w przypadku Honor 8, lub wykorzystać inny sposób. Trzeba włączyć telefon za pomocą power, a następnie otworzyć dialer telefonu. W okienko wpisać kod:* # * # 2846579 # * # *. Po pojawieniu się menu, należy wybrać opcję “przywróć ustawienia fabryczne”. Dotykając “ok” procedura zostaje uruchomiona.